بازدید مهندس مهرداد از نیروگاه گازی خلیج فارس

مهرداد.jpg

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس، غلامرضا مهرداد مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از نیروگاه گازی خلیج فارس بازدید نمود و از نزدیک در جریان شرایط تولید برق نیروگاه در طول پیک تابستان قرارگرفت.

در این بازدید محمد مهنی نژاد  مدیر عامل نیروگاه گازی خلیج فارس ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به حساسیت تولید برق در منطقه جنوب و جنوب شرق کشور، بصورت اجمال گزارشی از تعمیرات اساسی انجام شده، سرویس، بازدید ها و تعمیرات دوره ای قبل از پیک تابستان و شرایط تولید برق در نیروگاه گازی خلیج فارس را به حضور مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت مادر تخصصی ارائه نمود. در پایان  مهرداد ضمن قدردانی از  تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارکنان نیروگاه گازی خلیج فارس در تولید برق پایدار و مطمئن از قسمتهای مختلف توربین هال و اتاق فرمان نیروگاه گازی خلیج فارس بازدید نمود.

لازم به ذکر است نیروگاه گازی خلیج فارس، در فاصله ۴۵ کیلومتری شرق بندرعباس و ۱۱ کیلومتری میدان گازی سرخون، دارای ظرفیت تولید ۹۹۰ مگاوات است که شامل ۶ واحد گازی ۱۶۵ مگاواتی مدل GT-13E2 آلستوم در زمینی به مساحت 1۱۰ هکتار ساخته شده است.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.