سه شنبه 17 تیر 1399

برگزاري مراسم هفته بسج

IMG_2046.jpg
IMG_2046.jpg
IMG_2046.jpg

به گزارش روابط عمومی شركت مدیریت توليد يرق خليج فارس به منظورگراميداشت هفته بسیج مراسمی با حضورمدير عامل و امام جمعه و مسئولين شهر قلعه قاضي ، مديران ارشد و كاركنان در سالن آمفي تئاتر اين شركت برگزارشد. اين مراسم با سخنراني حجت الاسلام و المسلمین دكتر عبادي استاد گرانقدر حوزه و دانشگاه در راستای موضوع بصيرت بسيجي و ایفای نقش تقویتی موضوعات معرفتی و اخلاقی ادامه پيدا كرد . درادامه این مراسم از خانواده معظم شهداء و بسیجیان نمونه این سازمان و افراد منتخب مسابقه فرهنگي خلاصه نويسي، عكاسي با موضوع «بسيج و محرم» تقدیر شد و جوایزی به رسم یادبود به آنان اهدا گرديد.


پاكسازي منطقه حفاظت شده گنو

DSCN6985.jpg
DSCN6985.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس، كاركنان شركت مديريت توليد برق خليج فارس با هماهنگي اداره حفاظت از محيط زيست استان در برنامه اي فرهنگي با حضور مدير كل حفاظت ميحط زيست استان هرمزگان در ارتفاعات كوه گنو ضمن پاكسازي منطقه از اين منطقه زيبا بازديد به عمل آوردند


كسب رتبه سوم در مسابقات وزارت نيرو

20150508_201518.jpg

به گزارش روابط عمومي، مسابقات آمادگي جسماني دو و ميداني سراسري وزارت نيرو ويژه خواهران به ميزباني كميته ورزش استان آذربايجانشرقي با حضور 160 ورزشكار در محل باشگاه فرهنگي ورزشي برق آذربايجان برگزار گرديد كه تنها نماينده اعزامي نيروگاه خليج فارس سركار خانم معصومه شاكرگزار موفق به كسب مقام سوم در دو 400 متر گرديد.


شركت فرزندان كاركنان نيروگاه خليج فارس در برنامه زنده تلوزيوني

_DSC0047.jpg
_DSC0047.jpg

به گزارش روابط عمومي براي ايجاد شور و نشاط كودكانه در فرزندان كاركنان با همكاري روابط عمومي صدا وسيماي مركز خليج فارس و تهيه كننده برنامه پرپروك، خانم محمدي فرزندان همكاران نيروگاه دردو برنامه زنده تلوزيوني پرپروك شركت و لحظات شادي را سپري نمودند .


تقدير از همكاران خانم در روز زن و مادر

IMG_9731.jpg
IMG_9732.jpg

به گزارش روابط عمومي به مناسبت ميلاد پر خير و بركت بانوي دوعالم حضرت فاطمه (سلام‌الله‌عليها)،روز زن و مادر جناب آقاي مهندس اميري مدير عامل نيروگاه با حضور در محل كار همكاران خانم  با اهداي گل و هديه از مقام  شامخ زن تقدير و تشكر  بعمل آوردند و ضمن آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون به حضور فعال و تاثيرگذار بانوان در تمام عرصه ها اشاره نمودند.


آخرین بروزآوری: 1399/4/15

آماراخبار نیروگاه خلیج فارس

  • بازدید شما16
  • بازدید امروز13
  • بازدید ماه2472
  • بازدید سال23280
  • بازدید کل172745

جستجو در اخبار نیروگاه خلیج فارس