تجلیل از کارگران بسیجی نمونه

۲۰۲۰۰۵۰۳_۱۲۱۷۲۹.jpg

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس، در هفته کارگرمراسم تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات  استان هرمزگان با حضور سرتیپ دوم اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان، و جمعی از مسئولین استانی در سالن آمفی تئاتر سپاه امام سجاد استان هرمزگان برگزار شد در این مراسم از بسیجیان کارگرنمونه  با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد. یحیی حیدری، تکنسین تعمیرات مکانیک از نیروگاه گازی خلیج فارس بعنوان بسیجی کارگر نمونه معرفی گردید.


نیروگاه گازی خلیج فارس در رزمایش مواسات شرکت نمود

مواسات.jpg

نیروگاه گازی خلیج فارس با اهدای کمکها نقدی و غیر نقدی به ارزش چهل میلیون ریال به قرارگاه مواسات شهر قلعه قاضی در این رزمایش عظیم و کار خیر و خدا پسندانه شرکت نمودند.


اولویت واگذاری سهام شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی در هرمزگان بايد با مردم این استان باشد

IMG_4250_20630.jfif

استاندار هرمزگان گفت: اولویت واگذاری سهام شرکت های قابل واگذاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در هرمزگان بايد با مردم این استان باشد.


عرضه سهام شرکت شستا یکی از بزرگترین عرضه های انجام شده در تاریخ بورس

1813604-2449565.jpg

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس، ابراهیم امینی پوری مشاوراقتصادی استاندار هرمزگان و فرمانداراسبق بندرعباس، ضمن تقدیر از رویکرد مجموعه شستا در افزایش سطح شفاف سازی و بهبود پارامترهای اقتصادی کشور، نقطه نظرات خویش را در خصوص عرضه سهام شستا در بورس اوراق بهادار  بیان نمود.

ایشان فرمود؛ عرضه سهام شرکت شستا یکی از بزرگترین عرضه های انجام شده در تاریخ بورس می باشد و در راستای کاهش تصدی گری دولت و شفاف سازی بیشتر درآمدهای شستا، که یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور است، صورت پذیرفته است. عرضه سهام شرکت سرمایه گذاری شستا، از یکسو موجب بهبود عملکرد شرکت های زیر مجموعه شستا و اجرای طرح های توسعه ای این مجموعه گردیده و از سوی دیگر در آینده میان مدت، اثرات مثبت این بهبود بر سطح خدمات درمانی، رفاهی و خدماتی مردم مشاهده خواهد شد. وی ابراز امیدواری نمود که عرضه سهام شستا و سایر بنگاه های اقتصادی نیز در بورس اوراق بهادار ادامه یابد تا دامنه اثرات مثبت این اقدامات، موثرتر و بیشتر گردد.


RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.