سه شنبه 17 تیر 1399

گراميداشت روز جهاني كار و كارگر در نيروگاه خليج فارس

cfsdfsfsfsdf.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس به مناسبت روز جهاني كار و كارگر مراسمي با حضور مديرعامل شركت، امام جمعه شهر قلعه قاضي، بخش دار شهرقلعه قاضي،مديران و كاركنان شركت  در سالن آمفي تئاتر نيروگاه خليج فارس برگزار گرديد.


بازديد معاونت هماهنگي و نظارت بر بهره برداري شركت توانير از نيروگاه خليج فارس

4.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس در اين بازديد ابتدا مهندس كمالي مدير عامل نيروگاه خليج فارس بصورت اجمال گزارشي از وضعيت نيروگاه و ميزان توليد سال گذشته و  پايان تعميرات اساسي واحد يك نيروگاه را  به مهندس پيشاهنگ و هيئت همراه ارائه نمودند. همچنين مديران و كارشناسان شركت نيز برخي مشكلات و كمبودهاي نيروگاه را با توجه به وضعيت فعلي به سمع و نظر مهندس پيشاهنگ رساندند.

 


اهداي خون ، اهداي زندگي  

4.jpg

به گزارش روابط عمومي  شركت مديريت توايد برق خليج فارس، در هفته سلامت، با استقرار واحد سیار خونگیری سازمان انتقال خون در نيروگاه گازي خليج فارس، بيش از35 نفر ازکارکنان این شرکت، در امري خدا پسندانه، مشتاقانه در محل حضور یافته و خون خود را برای هم نوعان نیازمند خود، اهدا نمودند . لازم به ذكر است هر سال با هماهنگي هاي انجام شده 2 تا 3 بار تعدادي ازكاركنان اين شركت ، خون خود را به نيازمندان اهدا مي نمايند . بنا به اظهار مسئولان سازمان انتقال خون، این شرکت يكي از سازمان‌هاي پيش قدم در اهداي خون است و همكاري قابل تقديري  با سازمان انتقال خون دارد.


برگزاری اردوی فرهنگی، ورزشی كاركنان نيروگاه خليج فارس

3.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس به مناسبت هفته كارگر، تعدادي از كاركنان نيروگاه در اردوي يك روزه فرهنگي ورزشي بندر سيريك شركت نمودند.

 


آخرین بروزآوری: 1399/4/15

آماراخبار نیروگاه خلیج فارس

  • بازدید شما38
  • بازدید امروز39
  • بازدید ماه2498
  • بازدید سال23306
  • بازدید کل172771

جستجو در اخبار نیروگاه خلیج فارس