سه شنبه 17 تیر 1399

گزارش خبری اهدای خون

IMG_0108.jpg
IMG_0130.jpg

در آستانه‌ي ماه مبارك رمضان، با استقرار واحد سیار خونگیری سازمان انتقال خون در محل شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس، کارکنان این شرکت، مشتاقانه در محل حضور یافتند و خون خود را برای هم نوعان نیازمند خود، اهدا کردند .با استقرار واحد سيار خونگيري در محل نیروگاه، بيش 30 نفر از كاركنان در اين امر خداپسندانه شركت كرد و خون خود را اهدا نمودند.

به گزارش روابط عمومي نیروگاه خلیج فارس، هر سال با هماهنگي هاي انجام شده 2تا 3بار كاركنان اين شركت به طور دسته جمعي، خون خود را به نيازمندان اهدا مي كنند و بنا به اظهار مسئولان سازمان انتقال خون، این شرکت يكي از سازمان‌هاي پيشرو در اهداي خون است و همكاري خوب و قابل تحسيني با سازمان انتقال خون دارد.


کسب رتبه برتر فرهنگی نيروگاه خليج فارس در جشنواره امتنان از واحدها و کارگران نمونه هرمزگان

IMG_6316.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس در جشنواره امتنان از کارگران نمونه هرمزگان با حضور امام جمعه، استاندار، فرماندار و مديران ارشد استان به ميزباني اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان هرمزگان واحد فرهنگي نيروگاه گازي خليج فارس با توجه به فعاليتهاي انجام شده در طول سال 93موفق به كسب واحد نمونه فرهنگي در كل استان گرديد. و با اهداي لوح يادبو واحد فرهنگي نمونه توسط مسئولين ارشد استان مورد نكويش قرار گرفت .


به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و هفته ملي كودك ويژه فرزندان همكار مراسم جشنی برگزار شد.

IMG_0934.jpg
IMG_0934.jpg
IMG_0934.jpg

به گزارش روابط عمومی شركت مديريت توليد برق خليج فارس، به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و هفته ملي كودك، جشنی با حضور فرزندان و خانواده هاي محترم همكار در سالن پرورش فكري كودك و نوجوان برگزار شد. اين جشن كه ويژه فرزندان همكار در نظر گرفته شده بود با اجراي نمايش عروسكي،موسيقي زنده،شعر خواني،مسابقه و قصه گويي كودك انجام و در پايان با خواندن بيانه هفته ملي كودك به پايان رسيد.


تقدير از كارگران نمونه نيروگاه خليج فارس

_MG_0178.jpg
_MG_0178.jpg

به گزارش روابط عمومي در مراسمي كه به ميزباني اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان هرمزگان با حضور استاندار، مديركل اداره تعاون و جمعي از مسولين استان برگزار گرديد از اقايان احمد دادي زاده، مهدي مرادپورو احمد محسني به عنوان كارگران نمونه اين شركت با اهداي لوح و هديه تقدير و تشكر بعمل آمد.


بروزرساني كتابخانه نيروگاه خليج فارس

_MG_0032.jpg

به گزارش روابط عمومي كتابخانه نيروگاه نيروگاه خليج فارس با منابع قابل دسترسي در اين مجموعه شامل 1975 عنوان كتاب كه در فروردين ماه با 336 عنوان كتاب انتشار سال 93 با موضوعات مختلف جهت استفاده همكاران جهت ايجاد فرهنگ كتاب و كتابخواني بروزرساني گرديد .


برگزاري مراسم هفته بسج

IMG_2046.jpg
IMG_2046.jpg
IMG_2046.jpg

به گزارش روابط عمومی شركت مدیریت توليد يرق خليج فارس به منظورگراميداشت هفته بسیج مراسمی با حضورمدير عامل و امام جمعه و مسئولين شهر قلعه قاضي ، مديران ارشد و كاركنان در سالن آمفي تئاتر اين شركت برگزارشد. اين مراسم با سخنراني حجت الاسلام و المسلمین دكتر عبادي استاد گرانقدر حوزه و دانشگاه در راستای موضوع بصيرت بسيجي و ایفای نقش تقویتی موضوعات معرفتی و اخلاقی ادامه پيدا كرد . درادامه این مراسم از خانواده معظم شهداء و بسیجیان نمونه این سازمان و افراد منتخب مسابقه فرهنگي خلاصه نويسي، عكاسي با موضوع «بسيج و محرم» تقدیر شد و جوایزی به رسم یادبود به آنان اهدا گرديد.


پاكسازي منطقه حفاظت شده گنو

DSCN6985.jpg
DSCN6985.jpg

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق خليج فارس، كاركنان شركت مديريت توليد برق خليج فارس با هماهنگي اداره حفاظت از محيط زيست استان در برنامه اي فرهنگي با حضور مدير كل حفاظت ميحط زيست استان هرمزگان در ارتفاعات كوه گنو ضمن پاكسازي منطقه از اين منطقه زيبا بازديد به عمل آوردند


كسب رتبه سوم در مسابقات وزارت نيرو

20150508_201518.jpg

به گزارش روابط عمومي، مسابقات آمادگي جسماني دو و ميداني سراسري وزارت نيرو ويژه خواهران به ميزباني كميته ورزش استان آذربايجانشرقي با حضور 160 ورزشكار در محل باشگاه فرهنگي ورزشي برق آذربايجان برگزار گرديد كه تنها نماينده اعزامي نيروگاه خليج فارس سركار خانم معصومه شاكرگزار موفق به كسب مقام سوم در دو 400 متر گرديد.


شركت فرزندان كاركنان نيروگاه خليج فارس در برنامه زنده تلوزيوني

_DSC0047.jpg
_DSC0047.jpg

به گزارش روابط عمومي براي ايجاد شور و نشاط كودكانه در فرزندان كاركنان با همكاري روابط عمومي صدا وسيماي مركز خليج فارس و تهيه كننده برنامه پرپروك، خانم محمدي فرزندان همكاران نيروگاه دردو برنامه زنده تلوزيوني پرپروك شركت و لحظات شادي را سپري نمودند .


تقدير از همكاران خانم در روز زن و مادر

IMG_9731.jpg
IMG_9732.jpg

به گزارش روابط عمومي به مناسبت ميلاد پر خير و بركت بانوي دوعالم حضرت فاطمه (سلام‌الله‌عليها)،روز زن و مادر جناب آقاي مهندس اميري مدير عامل نيروگاه با حضور در محل كار همكاران خانم  با اهداي گل و هديه از مقام  شامخ زن تقدير و تشكر  بعمل آوردند و ضمن آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون به حضور فعال و تاثيرگذار بانوان در تمام عرصه ها اشاره نمودند.


آخرین بروزآوری: 1399/4/15

آماراخبار نیروگاه خلیج فارس

  • بازدید شما41
  • بازدید امروز43
  • بازدید ماه2502
  • بازدید سال23310
  • بازدید کل172775

جستجو در اخبار نیروگاه خلیج فارس